Carpe Diem

Wybierz region

Chwytaj dzień nocą !Carpe Diem noctum

Częstochowa

Opis Klubu Częstochowa

Zapraszamy do odwiedzenia rockowego klubu w Częstochowie. Klub Carpe Diem mieści się w samym sercu miasta, na głównej arterii, w podwórzu przy alei Najświętszej Maryi Panny 29, a więc drodze prowadzącej na „święty szczyt”. Niedaleko dworca PKP i PKS (5 mim. na piechotę). Czynny jest codziennie! Tu możesz liczyć na dobrą zabawę do rana, od godz. 11.00 do ostatniego gościa.

Wystartowaliśmy 16 czerwca 2007 r. podczas 4. Nocy Kulturalnej. Sukcesywnie wpisujemy się w koloryt Częstochowy i wzbogacamy kulturalną mapę miasta organizując koncerty i nie tylko. Co roku w naszym klubie odbywają się imprezy towarzyszące finałom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Juwenaliom, Nocy Kulturalnej, Festiwalu Dekonstrukcji Słowa "Czytaj!", Dni Województwa Śląskiego itd. W wakacje organizujemy (razem ze Stowarzyszeniem Proartystycznym "Integracja") Ogólnopolski Festiwal Teatrów Ogródkowych "W Alejach". Naszą scenę udostępniamy na imprezy z cyklu Fight This Generation czy SLAM. Często można usłyszeć tu muzykę na żywo, organizujemy pokazy filmowe, wernisaże.

Są też imprezy tematyczne - poza Dniem Kobiet, Walentynkami, Andrzejkami, Sylwesterem, np. Dzień studenta, imprezy reggae, rockoteki, karaoke. Grali u nas m.in. Muchy, Apteka, Proletaryat, Pogodno, Hurt, The car is on fire, Blade Loki, Wy. w dobrej, Mitch&Mitch, Waglewski/Fisz/Emade, Mateusz Pospieszalski, Habakuk i Muniek Staszczyk, Bajzel, Kolorofon, Jacek Dewódzki, Graal, Ziut Gralak, Teatr Klinika Lalek…

Zapraszamy do współpracy młodych twórców i kreatywne osoby z pomysłami!

Styl Klubu Częstochowa

Tu obowiązuje nie tyle powiedzenie: korzystaj z dnia, lecz - co bardziej jest wskazane: korzystaj z nocy... Jeśli chcesz spędzić noc tańcząc lub po prostu

spotkać się ze znajomymi - Carpe Diem jest doskonałym wyborem. Tu szczególnie mocno i sugestywnie brzmią słowa przebojów Muńka Staszczyka i T.Love pt. "King" czy "IV LO". Możesz szaleć do muzyki lat 70-tych i 80-tych, rocka, rock'n'rolla czy najlepszych polskich wykonawców. Chcesz czuć się swobodnie, w sposób nieskrępowany oddawać się zabawie?

Nie ma sprawy!

To jedno z najpopularniejszych miejsc studenckich imprez. W przestronnych piwnicach z kilkoma salami, w tym do tańczenia jak na prawdziwy klub muzyczny przystało, korzystać można z uroków nocnego życia ile się da, jak się da, i z kim się da.

Wystrój motocyklowo - rybacki. Porozwieszane siatki rybackie, świece umieszczone w butelkach i oczywiście motocykle porozstawiane w przeróżnych miejscach.

Słyszy się tu w większości rock, tańczy się jednak do wszystkiego. I to w pełnym tego słowa znaczeniu. W jednym momencie mamy Michael'a Jackson’a, by już po chwili zabrzmiały

dla nas dźwięki Fasolek. Piwo kosztuje ok. 4 złotych (do godz. 18.00), ale są promocje: Nie, nie lubię poniedziałków - cały dzień i noc za 3,5 zł, Szalone Środy – 3,99 zł. JEST SALA DLA PALĄCYCH, BEZPŁATNE PIŁKARZYKI, DART, INTERNET WI FI, TELEWIZOR, MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA PIZZY. Można płacić kartą. Przed klubem znajduje się duży ogródek letni.

Wstęp dla osób pełnoletnich.

Rezerwacja miejsca kosztuje do godz. 20.00 - 10 zł od stolika, do 21.00 - 20 zł, po 21.00 - 30 zł. Należy jej dokonać osobiście, najpóźniej dzień przed imprezą.

Nasze Kluby